XIV Niedziela Zwykła
5 lipca 2015

1. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godzinę 16.30

2. Tak jak co roku przybędą do nas pielgrzymi udający się na Jasną Górę w pielgrzymce pieszej i rowerowej. Bardzo proszę o przyjęcie ich na noclegi.

3. Wszystkich, którzy chcą doświadczyć trudu wędrowania na Jasną Górę zapraszamy do grupy Adalbertus Prabuty-Susz

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

6. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.