XII NIEDZIELA ZWYKŁA
21 czerwca 2015

1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii Siostry Albertynki, które opowiedzą o swoim odkrywaniu Pana Boga.

2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30

3. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela jest to dzien. imienin ks. Bpa Jana Styrny pamiętajmy w modlitwach o solenizancie.

4. Ostatnia grupa kandydatów do bierzmowania ma egzamin we wtorek 23.06

5. W tym tygodniu przypada dzień Ojca.

6. W następna niedzielę będziemy gościli ks. Kleryka, który opowie nam o Pielgrzymce Elbląskiej a po Mszy będzie zbierał ofiary na organizacje Pieszej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Bożena Reda, lat 65.