XI NIEDZIELA ZWYKŁA
14 czerwca 2015

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30

2. We wtorek 16.06. zapraszamy wszystkich, którzy noszą szkaplerz na Mszę św. i nabożeństwo.

3. Kandydaci do sakramentu bierzmowani grupa trzecia mają egzamin 16.06. o godzinie 18.00, w Centrum.

4. W sobotę na godzinę 17.00 zapraszamy wszystkich miłośników duchowości św. Franciszka na Mszę św. i spotkanie.

5. Ofiary, które składamy dzisiaj na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.