ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
24 maja 2015

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godzinie 16.30.

2. Dzisiaj za publiczne odśpiewanie lub recytację Hymnu "O Stworzycielu Duchu przyjdź" można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Dzisiejszą Niedzielą kończymy okres wielkanocny.

4. Młodzież pragnącą zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00. w salce parafialnej.

5. Dzisiaj ofiary składane do puszek przeznaczone są na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lichenia prosimy o uiszczenie opłaty i zapraszamy na spotkanie organizacyjne 27.05 o godzinie 16.00 w kościele.

7. W następną niedzielę grono dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej na Mszy św. o godzinie 11.00.

8. W sobotę o godzinie 18.00 dzieci pierwszokomunijne przystąpią po raz pierwszy do sakramentu pojednania.

9. Rocznica I Komunii Świętej będzie 7.06. na Mszy o godzinie 11.00.

10. We wtorek pamiętajmy o naszych Mamach w dniu Ich święta.

11. Dnia 28 maja o godzinie 9.00 w Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczych w Iławie przy ulicy Kościuszki 23A odbędzie się konferencja dla rodziców dzieci niepełnosprawnych intelektualnie z cyklu "Zrozumieć dziecko". Dyrekcja Zespołu serdecznie zaprasza rodziców dzieci z różnymi niepełnosprawnościami do udziału i informuje o prowadzonej rekrutacji do wszystkich typów szkół.

12. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

13. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

14. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

15. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

16. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

17. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Piotr Lewandowski lat 49.