WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
17 maja 2015

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe i na nowennę do Ducha Świętego o godzinie 16.30.

2. Młodzież pragnącą zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00. w salce parafialnej.

3. Dzisiaj ofiary składane do puszek przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

4. W następną niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lichenia prosimy o uiszczenie opłaty i zapraszamy na spotkanie organizacyjne 27.05 o godzinie 16.00 w kościele.

6. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę ks. Krzysztof Sękuła zaprasza dzisiaj na spotkanie o godzinie 15.30 do Centrum.

7. Kandydaci do bierzmowania mają swoje spotkanie we wtorek 19.05 o godzinie 18.00.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

13. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Marianna Filipowicz lat 99.
Śp. Krystyna Demecka lat 82.