VI NIEDZIELA WIELKANOCY
10 maja 2015

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na spłatę naszego dachu.

2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godzinie 16.30.

3. W środę przypada święto Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy serdecznie do Łęgowa do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Nabożeństwo i Mszę św. na godzinę 16.00.

4. Młodzież pragnącą zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00. w salce parafialnej.

5. W następna niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

6. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Lichenia i Lądu nad Wartą w sobotę, 20. 06. br.. Wyjazd o godz. 07.00. Koszt pielgrzymki: 90 zł. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przykościelnej i u ks. Marcina.

7. Wszystkich, którzy noszą szkaplerz zapraszamy na Mszę św i nabożeństwo szkaplerzne 16.05 o godzinie 17.00.

8. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę ks. Krzysztof Sękuła zaprasza na spotkanie w następną niedzielę na godzinę 15.30 do Centrum.

9. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do miejsca śmierci bł. Doroty, do Kwidzyna dnia 25.06. cena 10 zł zapisy u ks. Piotra w parafii św. Rozalii. Do nabycia jest książka przybliżająca nam postać św. Doroty patronki kobiet i matek naszej diecezji w cenie 30 zł.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

14. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

15. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Ryszard Głowacki lat 80,
Śp. Jan Jagos lat 85,
Śp. Janusz Kamiński lat 45.