IV NIEDZIELA WIELKANOCY
26 kwietnia 2015

1. W piątek serdecznie zapraszamy o godzinie 12.00 na Mszę św., pod przewodnictwem Ks. Bpa Jacka Jezierskiego Biskupa Elbląskiego, w czasie której będziemy dziękowali za 700 lat Kościoła w Suszu.

2. 1.maja w piątek została udzielona przez Ks. Biskupów dyspensa od powstrzymania się od pokarmów mięsnych.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i pierwsza sobota miesiąca, w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30, ks. Marcin odwiedzi swoich chorych od godziny 8.00, ks. proboszcz w czwartek od godziny 9.00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające o godzinie 16.00. Spotkanie Żywego Różańca po Mszy sw. wieczornej w salce.

4. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

5. Wszystkich parafian zapraszamy do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w sobotę, 02. 05. br. w uroczystość NMP, Królowej Polski w czasie Mszy św. o godz. 17.00. Uroczystość ta została przeniesiona z racji niedzieli na sobotę.

6. Młodzież pragnącą zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00. w salce parafialnej.

7. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Lichenia i Lądu nad Wartą w sobotę, 20. 06. br.. Wyjazd o godz. 7.00. Koszt pielgrzymki: 90 zł. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przykościelnej i u ks. Marcina.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

13. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Helena Duszyńska, lat 87.