Niedziela Bożego Miłosierdzia
12 kwietnia 2015

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu. Bóg zapłać.

2. Osoby, które noszą szkaplerz lub chciałyby go nosić zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo szkaplerzne w czwartek 16.04. na godzinę 17.00.

3. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania swoje spotkanie będzie miała 21.04, po Mszy św., wieczornej.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30 - 16.30.

5. Koronka do Miłosierdzia Bożego co dziennie o godzinie 16.30.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lichenia dnia 20.06. Koszt 90 zł, zapisy u ks. Marcina.

7. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne w Niedzielę Miłosierdzia na godzinę 19.15. Szczegóły na ulotkach.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. Są jeszcze wolne miejsca na rekolekcje, które poprowadzi o. John Bashobora w Elblągu w dniach 5-7.06, szczegóły na ulotkach.

10. Parafia św. Rozalii organizuje pielgrzymkę rowerową do Świętego Gaju dnia 25.04.2015r. szczegóły na plakacie.

11. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

14. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

15. Nauki dla narzeczonych w piątek, o godzinie 19.00.

16. W ubiegłym tygodniu umarł
Śp. Mariusz Drzewoszewski lat 31.