V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
22 marca 2015

1. Witamy serdecznie Ks. kan. Wojciecha Zwolickiego, który od dzisiaj w naszej parafii głosi rekolekcje. Msze św. z nauką rekolekcyjną będą o godzinach 7.00, 11.00, 17,00 z udziałem dzieci i 18.30. Księża z dekanatu będą spowiadać we wtorek.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

3. W piątek 27.03. serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta, rozpoczynamy w kościele św. Antoniego o godzinie 19.00.

4. W następną niedzielę gromadzimy się o godzinie 10.40 przy pomniku Chrystusa Króla i z palmami udamy się procesyjnie do naszego kościoła. Prosimy o zrobienie palm, po Mszy św, rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę.

5. Po Mszy św. zbieramy ofiary na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.

6. Nauki dla narzeczonych będą dopiero po świętach 10.04.br

7. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

8. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. W najbliższą sobotę zmieniamy czas na letni. Przesuwamy wskazówki zegarka w nocy z soboty na niedzielę z godziny 2.00 na godzinę 3.00.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

14. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Eugeniusz Gajewski, lat 84.
Śp. Maria Wasilewska, lat 86.