III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8 marca 2015

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będzie głosił Ks. Wojciech Zwolicki i będą trwały od 22.03 – 25.03.2015r.

3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na „spłatę naszego dachu”

4. Wszystkim Paniom życzymy by łzy w ich oczach były zawsze z radości i szczescia.

5. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

7. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie
Śp. Paweł Dudek, lat 63.