I_ NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1 marca 2015

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, zapraszamy w czwartek na modlitwę w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu, w piątek okazja do spowiedzi, w sobotę nabożeństwo wynagradzające o godzinie 16.00. Ksiądz Proboszcz swoich chorych odwiedzi w piątek od godziny 9.00, Ks. Marcin od godziny 11.00.

3. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie
Śp. Agnieszka Mazur-Manikowska, lat 27
ŚP. Helena Krawczyk, lat 90.