VI NIEDZIELA ZWYKŁA
15 lutego 2015

1. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem zostaną odprawione o godzinie 7.00. 11.00 i 17.00. W środę popielcową obowiązuje post ścisły jakościowy (powstrzymanie się od pokarmów mięsnych) i ilościowy (3.posiłki w tym jeden do syta). Droga Krzyżowa każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

2. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

3. Ogłoszenie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej: Pani, która będzie szyła alby będzie w naszym kościele 1.03. po Mszy św. o godzinie 11.00

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

6. W następną sobotę 21.02 będzie można oddać krew w pomieszczeniach OSP od godziny 8.00

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.