V NIEDZIELA ZWYKŁA
8 lutego 2015

1. Bardzo serdecznie dziękuje osobom, które pomogły rozebrać naszą „Bożonarodzeniową Szopkę”

2. W środę przypada Światowy Dzień Chorego w naszym kościele specjalna Msza św. z udzieleniem namaszczenia chorych będzie o godzinie 11.00, pomóżmy dotrzeć chorym tego dnia do kościoła

3. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które rozpoczną się w piątek 13.02 o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

4. Ogłoszenie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej: Pani, która będzie szyła alby będzie w naszym kościele 1.03. po Mszy św. o godzinie 11.00.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

6. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

7. Małżeństwa zapraszamy na rekolekcje do Krynicy Morskiej w dniach 13-15.02.2015 r.

8. Wszystkich chętnych do śpiewania i grania zapraszamy w piątek 13.02 do kościoła na próbę zespołu „Genezaret”.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Elzbieta Wasierska, lat 85