IV NIEDZIELA ZWYKŁA
1 lutego 2015

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie po kolędzie za cenne uwagi i ofiary na rzecz parafii i spłaty naszego dachu

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, zapraszamy w czwartek na modlitwę w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu, w piątek okazja do spowiedzi, w sobotę nabożeństwo wynagradzające o godzinie 16.00.
Ksiądz Proboszcz swoich chorych odwiedzi w piątek od godziny 9.00.

3. W poniedziałek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej Mszy św, poświęcimy świece.

4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej proszę o pomoc w rozebraniu naszej szopki i w posprzątaniu kościoła.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

6. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

7. Małżeństwa zapraszamy na rekolekcje do Krynicy Morskiej w dniach 13-15.02.2015 r.

8. Wszystkich chętnych do śpiewania i grania zapraszamy w piątek 13.02 do kościoła na próbę zespołu „Genezaret”.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Piotr Żarnecki, lat 71.
Śp. Wiesław Graczkowski, lat 59.