III NIEDZIELA ZWYKŁA
25 stycznia 2015

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek: ul. Bałtycka, Kościuszki, Stare Miasto
  • wtorek: ul. Kościelna, Podmurze, Szewska, Wąska, Wodna, Rybacka

Bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża.

2. Osoby, których nie odwiedziliśmy podczas wizyty duszpasterskiej, a chciałyby by ksiądz pobłogosławił ich mieszkanie w tym roku zapraszamy do zakrystii w celu ustalenia terminu wizyty.

3. Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorek od godziny 14.30 - 15.00 i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

4. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schow anie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

5. Ksiądz Marcin swoich chorych odwiedzi 30. Stycznia od godziny 9.00

6. Małżeństwa zapraszamy na rekolekcje do Krynicy Morskiej w dniach 13-15.02.2015r

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.