Niedziela Chrztu Pańskiego
11 stycznia 2015

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek: Os. Korczaka 13, 12, 10
  • wtorek: Os. Korczaka 9, 8, 6
  • środa: Os. Korczaka 11, 7, 5
  • czwartek: Os. Korczaka 4, 3, 2
  • piątek: ul. Parkowa, Słowiańska
  • sobota: Adamowo od godziny 9.00.

Bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża.

2. Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30 - 15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

3. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

4. Ofiary, które składam y dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu. Bóg zapłać.

5. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 4,50 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzym y wielu radosnych dni i Bożej opieki.