XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
31 sierpnia 2014

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30, ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych od godziny 9.00, ks. Marcin od godziny 11.00 a w sobotę na godzinę 16.00 zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pomodlić o nawrócenie grzeszników w trakcie nabożeństwa fatimskiego.

3. Dzisiaj po Mszy św. zbieramy do puszek ofiary na rzecz prześladowanych Chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

4. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

5. W czwartek o godzinie 18.00 parafia św. Rozalii zaprasza na odpust parafialny.

6. W następną niedzielę o godzinie 14.00 w kościele św. Rozalii Mszą św. rozpoczną się dożynki gminne, serdecznie zapraszamy na modlitwę za plony.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. 1. Września na godzinę 8.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. rozpoczynającą rok szkolny. W następną niedzielę o godzinie 11.00 poświęcenie tornistrów, zeszytów. książek i przyborów szkolnych

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.