UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW
PIOTRA I PAWŁA

29 czerwca 2014

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. Zapraszamy w poniedziałek na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe, od wtorku o godzinie 16.30 będziemy odmawiać wspólnie koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Zostały rozpoczęte roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca w piątek księża swoich chorych odwiedzą: ks. Marcin od godziny 11.00, ks. proboszcz od godziny 9.00. w sobotę serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie I sobót miesiąca na godzinę 16.00.

5. Tak jak co roku do naszej parafii 29.07 przybędzie Piesza pielgrzymka na Jasną Górę, proszę bardzo o zgłaszanie się do zakrystii bądź kancelarii osób, które chcą spełnić uczynek miłosierny co do ciała: podróżnych w dom przyjąć. Dziś po Mszy św. Ks. Diakon Jarosław będzie zbierał ofiary na przygotowanie tej pielgrzymki.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

7. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

9. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Monika Krezymon lat 68.
Śp. Daniela Jackiewicz lat 65.