NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY
28 grudnia 2014

1. Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Uroczystości Bożego Narodzenia, Nadleśnictwu za choinki, panom za ustawienie tych choinek, naszej grupie Dekoratornia za zrobienie żłóbka i paniom, które pomogły udekorować choinki żłóbek i cały kościół, Kwiaciarni Kalia. Szczególne podziękowania dla ks. Marcina i Służby Liturgicznej Ołtarza za przygotowanie Liturgii.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na modlitwę o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30 Ks. Marcin i ks. proboszcz swoich chorych odwiedzą od godziny 9.00. W sobotę od godziny 16.00 nabożeństwo wynagradzające z różańcem w intencji nawrócenia grzeszników.

3. W czwartek 1.01 wypada Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki, obecność tego dnia we Mszy świętej jest obowiązkowa. Msze św w naszym kościele dnia 1.01 będą odprawione w godzinach 9.00, 11.00 i 17.00 nie będzie Mszy Świętej o godzinie 7.00.

4. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, którą poprzedzamy czytaniem fragmentów Dzienniczka Siostry Faustyny.

5. W ostatni dzień roku zapraszamy na godzinę 17.00 na nabożeństwo przebłagalne za wszelkie grzechy popełnione przez nas.

6. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską w sobotę 3.01 od godziny 9.00 odwiedzimy mieszkańców Różnowa, bardzo proszę o przygotowanie kolędy, lichtarzy i krzyża.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Franciszka Hołowaczyk lat 93.