III Niedziela Zwykła
26 stycznia 2014

1. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie po kolędzie i za złożone ofiary. Rodziny do których nie dotarliśmy, a które chcą by ksiądz pobłogosławił ich dom zapraszamy do zakrystii w celu ustalenia terminu wizyty.

2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

3. W tym tygodniu wypada I Sobota Miesiąca, serdecznie zapraszamy na nabożeństwo I sobotnie na godzinę 16.00.

4. Zapraszamy codziennie na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

5. Dnia 3.02 br., organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do Aquaparku zapisy u ks. Marcina.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Nasza Parafia organizuje Bal Parafialny dnia 15.02 br. w tzw koszarach, koszt 180zł od pary zapisy u ks. Proboszcza.

8. Małżeństwa chcące pogłębić wieź między sobą lub przeżywające jakiś kryzys zapraszamy na Rekolekcje "Spotkań Małżeńskich" do Krynicy Morskiej w dniach 14 - 16.02.2014r., szczegóły na plakacie lub u ks. Proboszcza.

9. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

10. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.