VI Niedziela Wielkanocna
25 maja 2014

1. Kandydaci do bierzmowania, świadkowie i rodzice przystępują do sakramentu pokuty i pojednania przed bierzmowaniem we wtorek, 27.05.2014 r. od godz. 15.30.

2. Młodzież i dorośli otrzymają sakrament bierzmowania z rąk J. E. ks. bpa dr Jana Styrny w środę, 28.05.2014 r. w czasie Mszy św. o godz. 17.00. Prosimy o przybycie do kościoła o godz. 16.15. Po Mszy św. zostaną wręczone pobłogosławione przez ks. bpa krzyże i pamiątki sakramentu bierzmowania.

3. Zapraszamy codziennie nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

4. Osoby chętne zapraszamy na czuwanie nocne na pola Lednickie, wyjazd 7.06 o godzinie 8.00 koszt 100 zł.

5. W następną niedzielę grupa dzieci z naszej parafii podczas Mszy św. o godzinie 11.00 przystąpi do I Komunii Świętej.

6. W następną niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.