XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
24 sierpnia 2014

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

2. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

3. Trwa miesiąc sierpień zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu od napojów alkoholowych.

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. We wtorek tak jak co roku idziemy z pielgrzymką do Redak, wyruszamy z pod kościoła św. Rozalii o godzinie 15.00. Powrót we własnym zakresie (pociągiem).

6. We wtorek w sposób szczególny będziemy się modlić za chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie, a w następną niedzielę do puszek będziemy zbierali ofiary dla prześladowanych naszych braci w wierze.

7. 1. Września na godzinę 8.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. rozpoczynającą rok szkolny.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Jerzy Wroniewicz, lat 58.
Śp. Marianna Marciniak, lat 83.