VII Niedziela Zwykła
23 lutego 2014

1. Osoby, które chcą w tym roku zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na Nauki Przedmałżeńskie w piątek o godzinie 19.00.

2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

3. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. Młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszamy we wtorek na godzinę 18:00 do salki.

6. Jest możliwość uczestnictwa w czuwaniu maturzystów w Częstochowie dnia 28.02; koszt 100 zł szczegóły u ks. Marcina.

7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające na godzinę 16.00.

8. Dzisiaj o godzinie 19.00 zapraszamy na modlitwę o uzdrowienie do kościoła św. Rozalii.

9. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.