IV NIEDZIELA ADWENTU
21 grudnia 2014

1. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego

2. Do środy zapraszamy na Roraty na godzinę 7.00 we wtorek ostatnie roraty dla dzieci.

3. W poniedziałek po Mszy św., bardzo proszę panów o pomoc w ustawieniu choinek, a we wtorek o pomoc w dekorowaniu kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

4. W środę Msza św. Pasterska o godzinie 24.00.

5. W I dzień Świąt Bożego Narodzenia 25.12 nie będzie Mszy św. porannej, w piątek II dzień Świąt Bożego Narodzenia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę 27.12 można przynieść wino, które poświęcimy z okazji święta św. Jana Apostoła.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 4,50 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Do puszek na tzw. „Szlachetną Paczkę” zebrano 1007 zł, Jeszcze raz serdecznie dziękuję za każdą złotówkę.

9. Ofiary składane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na spłatę naszego dachu. Serdeczne Bóg zapłać.

10. Po Mszy św. rozprowadzamy opłatki i świece na stół wigilijny, ministranci rozprowadzają karki świąteczne.

11. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.