XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
21 września 2014

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

2. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

3. Od poprzedniej niedzieli można nabyć w naszej parafii "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50zł, serdecznie zapraszamy do nabywania tego tygodnika i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka.

4. W piątek wszystkich, którzy chcą śpiewać zapraszamy na próbę na godzinę 18.00 do salki

5. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas II, które w tym roku katechetycznym przyjmą I Komunię Świętą.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.