Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
20 kwietnia 2014

1. Życzymy by te święta były czasem na wzmocnienie wiary nadziei i miłości.

2. Jutro drugi dzień świąt Wielkiejnocy Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę, taca przeznaczona jest na KUL.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się by te Święta miały jak najpiękniejsza oprawę, strażakom, paniom za posprzątanie kościoła, terenu przy kościelnego, dekoracje, pani organistce, ministrantom i lektorom za zaangażowanie i ks. Marcinowi za czuwanie nad wszystkim.

4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać kanonizację Jana Pawła II, zapraszamy serdecznie w sobotę po Mszy św. wieczornej do kościoła na czuwanie przed kanonizacją; połączone z modlitwą i montażem słowno muzycznym przypominającą nam Największego z rodu Polaków. Prosimy o przyniesienie lampionów, by zabrać ze sobą "Iskierkę Miłosierdzia", która rozchodzi się z Łagiewnik po naszej Ojczyźnie.

5. Zapraszamy codziennie na Koronkę i na nowennę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.