II Niedziela Zwykła
19 stycznia 2014

1. Trwa wizyta duszpasterska w tym tygodniu od godziny 15.30 odwiedzimy parafian zamieszkałych: Prosimy by na wizytę duszpasterską były przygotowane krzyż, lichtarze i woda święcona.

2. Kancelaria parafialna w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki w godzinach 14.30 - 15.15.

3. W tym tygodniu wypada Dzień Babci i Dziadka pamiętajmy o naszych Dziadkach również w modlitwie.

4. Małżeństwa chcące pogłębić wieź między sobą lub przeżywające jakiś kryzys zapraszamy na Rekolekcje "Spotkań Małżeńskich" do Krynicy Morskiej w dniach 14 - 16.02.2014r., szczegóły na plakacie lub u ks. Proboszcza.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Nasza Parafia organizuje Bal Parafialny dnia 15.02 br. w tzw. koszarach, koszt 180zł od pary zapisy u ks. Proboszcza.

7. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

8. Schowanie Najświętszego Sakramentu w trakcie trwania kolędy, będzie tuż przed Mszą świętą, Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana bez udziału księdza.

9. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.