V Niedziela Wielkanocna
18 maja 2014

1. W tym tygodniu w sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki wiernych.

2. Kandydaci do bierzmowania spotykają się na próbie liturgii przed bierzmowaniem w kościele w poniedziałek 19.05.2014r. o godzinie 18.00.

3. Zapraszamy codziennie nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

4. Osoby chętne zapraszamy na czuwanie nocne na pola Lednickie, wyjazd 7.06 o godzinie 8.00 koszt 100 zł.

5. Grupa Teatralna Super Nova zaprasza na przedstawienie teatralne pt. "Jubileusz" dzisiaj o godzinie 18.00 do Centrum Kultury Chrześcijańskiej. Wstęp Wolny.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Maria Pańczak lat 79.