II Niedziela Wielkiego Postu
16 marca 2014

1. Trwa Wielki Post zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 16.30.

2. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

3. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

4. W środę przypada Uroczystość św. Józefa dodatkowa Msza św. o godzinie 11.00.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Dzieci zapraszamy do prowadzenia i uczestnictwa w nabożeństwie Drogi krzyżowej w piątek, 21.03. o godz. 16.30.

8. Wszystkich parafian zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce na Litwę w terminie od 20 do 23 sierpnia 2014 r. Koszt pielgrzymki wynosi 800 zł. Można zwiedzić Wigry, Sejny, Wilno, Troki, Kowno i Świętą Lipkę. W Wilnie zwiedzimy: m. in.: kaplicę Matki Bożej w Ostrej Bramie, cerkiew przy Ostrej Bramie, Katedrę, kościoły: Św. Anny, Św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, Uniwersytet Wileński, Górę Trzech Krzyży, miejsca związane z życiem i twórczością A. Mickiewicza i J. Słowackiego. Więcej informacji na temat pielgrzymki na parafialnej stronie internetowej http://www.sanktuarium-susz.info/ i u ks. Marcina.

9. Są do nabycia różańce, świeczki na wigilię paschalną.

10. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

14. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Danuta Karczewska lat 84.
Śp. Halina Olszewska lat 76.