NIEDZIELA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
14 września 2014

1. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na nasz dach.

2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

3. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

4. Od dzisiejszej niedzieli można nabyć w naszej parafii "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50 zł, serdecznie zapraszamy do nabywania tego tygodnika i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka.

5. W czwartek w święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski zapraszamy młodzież, która chce się przygotować do sakramentu bierzmowania do kościoła na godzinę 17.00.

6. W najblizszą środę wszystkich, którzy chcą śpiewać zapraszamy na próbę na godzinę 18.00 do salki.

7. W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas II, które w tym roku katechetycznym przyjmą I Komunię Świętą.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Leszek Dybich, lat 65.
Śp. Eugenia Zakrzewska, lat 84.