XV NIEDZIELA ZWYKŁA
13 lipca 2014

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

2. Zostały rozpoczęte roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

3. Tak jak co roku do naszej parafii 29.07 przybędzie Piesza pielgrzymka na Jasną Górę, proszę bardzo o zgłaszanie się do zakrystii bądź kancelarii osób, które chcą spełnić uczynek miłosierny co do ciała: podróżnych w dom przyjąć.

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

6. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.