XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
12 października 2014

1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie na godzinę 16.30.

2. Skończyliśmy roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace, to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim, którzy złożyli ofiary na remont dachu, serdeczne Bóg Zapłać.

3. W następną niedzielę po każdej Mszy św. do puszek będziemy zbierali ofiary na Fundację Jana Pawła II.

4. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

5. Są wyłożone kartki na wypominki listopadowe, całoroczne, mszę św. zbiorową za zmarłych w miesiącu listopadzie, oraz za zmarłych w Dzień Zaduszny.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.