V Niedziela Zwykła
9 lutego 2014

1. Bardzo dziekuję osobom, które pomogły w porządkowaniu kościoła rozbierając choinki i żłóbek.

2. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godzinie 11.00 dla chorych, w czasie której zostanie udzielony sakrament chorych.

3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

4. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

5. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Małżeństwa chcące pogłębić wieź między sobą lub przeżywające jakiś kryzys zapraszamy na Rekolekcje "Spotkań Małżeńskich" do Krynicy Morskiej w dniach 14-16.02.2014 r. , szczegóły na plakacie lub u ks. Proboszcza.

8. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

9. Z braku chętnych bal parafialny został odwołany.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.