XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7 września 2014

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

2. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

3. We wtorek przypada 5. rocznica śmierci J. E. Ks. Bpa Andrzeja Śliwińskiego, zapraszamy na Mszę św. o godzinie 7.00 w Jego intencji.

4. Dzisiaj o godzinie 14.00 w kościele św. Rozalii Mszą św. rozpoczną się dożynki gminne, serdecznie zapraszamy na modlitwę za plony.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

7. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

9. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Jan Alfred Mówiński, lat 58.