XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
5 października 2014

1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie na godzinę 16.30.

2. Zostały ukończone roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, dziękuje Wszystkim za modlitwę i za ofiary na ten cel

3. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na spłatę dachu na kościele.

4. Dzisiaj po każdej Mszy św. do puszek zbieramy ofiary na diecezjalną Caritas, za każdą złotówkę Bóg zapłać.

5. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.