IV Niedziela Zwykła
2 lutego 2014

1. Dzisiaj przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej Mszy św., święcimy świece.

2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na zakony klauzurowe w naszej diecezji.

3. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach 15.30 - 16.30.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca, serdecznie zapraszamy w czwartek na modlitwe o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii, w I piątek zapraszamy na 16.30 na spowiedź. Księża swoich chorych nawiedzą w piątek od godziny 9.00.

5. W poniedziałek po Mszy św. ok godziny 8.00 bardzo proszę o pomoc w wyniesieniu choinek.

6. W poniedziałek podczas Mszy św. wieczorowej udzielimy specjalnego błogosławieństwa ku czci św. Błażeja patrona od chorób gardła, osoby borykające się z chorobami gardła zapraszamy na tę Mszę świętą.

7. W środę pobłogosławimy chleb ku czci świętej Agaty. Przynieśmy ze sobą kawałki chleba.

8. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Nasza Parafia organizuje Bal Parafialny dnia 15.02 br. w tzw koszarach, koszt 180zł od pary zapisy u ks. Proboszcza.

11. Małżeństwa chcące pogłębić wieź między sobą lub przeżywające jakiś kryzys zapraszamy na Rekolekcje "Spotkań Małżeńskich" do Krynicy Morskiej w dniach 14 - 16.02.2014r., szczegóły na plakacie lub u ks. Proboszcza.

12. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

13. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

14. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.