Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
24 listopada 2013

1. Dziś kończy się Rok Wiary i Rok Liturgiczny.

2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii księdza kleryka, który po Mszy świętej będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne.

3. Zapraszamy codziennie przez miesiąc listopad na wspólną modlitwę różańcową o godzinie 16.30 w intencji naszych zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach i na Mszę św., zbiorową za zmarłych o godzinie 17.00.

4. Jest odprawiana Mszę św. gregoriańska w intencji Ks. Prałata Zbigniewa Nowaka.

5. Po Mszy św. do puszki zbieramy ofiary dla poszkodowanych na Filipinach.

6. W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent.

7. W następną niedzielę o godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza św., w intencji śp. Jana Włodarskiego.

8. Po Mszy św., rozprowadzane świeczki na stół Bożonarodzeniowy w cenie 6 zł i opłatki wigilijne, które są pobłogosławione.

9. W następną niedzielę do puszek będziemy zbierali ofiary na "Szlachetną Paczkę", tą akcją objęte są konkretne rodziny do których docierają wolontariusze koordynujący całą akcją. Szczegóły na naszej tablicy informacyjnej.

10. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

11. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.