IV Niedziela Adwentu
22 grudnia 2013

1. W czasie Adwentu zapraszamy na godzinę 7.00 na Mszę św. Roratnią. Dzieci zapraszamy we wtorek na Roraty. na godzinę 7.00.

2. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszam do pomocy w udekorowaniu kościoła, ustawieniu choinek.

3. Codziennie o godzinie 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. We wtorek zapraszamy na Mszę Świętą Pasterską na godzinę 24.00.

5. 25. 12 nie będzie Mszy św. o godzinie 7.00, pozostałe godziny tak jak w każdą niedzielę. 26.12. br., układ Mszy świętych niedzielny.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

8. Po Mszy św., rozprowadzane są opłatki wigilijne, które są pobłogosławione.

9. W piątek można przynieść wino do poświęcenia z racji święta św. Jana Ewangelisty, w sobotę kobiety spodziewające się potomstwa serdecznie zapraszamy na błogosławieństwo na Mszy św. o godzinie 17.00.

10. Prosimy o składanie darów z których zrobione będą paczki dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Bóg zapłać, żywność, łakocie i zabawki możemy składać w zakrystii bądź w kancelarii.

11. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

12. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

13. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

14. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.