XXIX Niedziela Zwykła
20 października 2013

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 16.30, dzieci przychodzą na różaniec we wtorek, młodzież w czwartek.

2. Są wyłożone kartki na wypominki listopadowe, roczne, Msze św. zbiorową za zmarłych w miesiącu listopadzie i Mszę za zmarłych 2. listopada. Kartki z wypisanymi imionami i nazwiskami prosimy składać na tacę , w zakrystii, bądź w kancelarii parafialnej.

3. Dnia 1. listopada Msze św. będą w naszym kościele o godzinie 7.00, 9.00 i 17.00, o godzinie 11.00 rozpocznie się procesja na cmentarzu, po której będzie sprawowana Najświętsza Ofiara na cmentarzu komunalnym.

4. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

5. Poszukujemy wolontariuszy do projektu SZLACHETNA PACZKA, szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej.

6. W dniach 28 i29 października w siedzibie Banku Zachodniego ul. Piastowska 7, przeprowadzony zostanie tzw. "Dzień Dawcy szpiku dla Tadka i innych". Wszystkie zdrowe osoby pomiędzy 18 a 55 rokiem życia mogą się zarejestrować w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych, badanie to jest bezbolesne, szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej, są wyłożone też ulotki.

7. Wraz z parafią sw. Rozalii organizujemy wyjazd dzieci i młodzieży do Aquaparku w Sopocie, wyjazd dnia 26.10 br o godzinie 8.00 powrót ok. godziny 16.00. Koszt 35 zł na drogę zabieramy kanapki. Zapisy w zakrystii.

8. Do puszek na rzecz fundacji im. bł. Jana Pawła II zebrano 824,30zł.

9. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.