III Niedziela Adwentu
15 grudnia 2013

1. W czasie Adwentu zapraszamy na godzinę 7.00 na Mszę św. Roratnią. Dzieci zapraszamy we wtorki i piątki na Roraty. na godzinę 7.00.

2. Codziennie o godzinie 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

4. Od czwartku rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne poprowadzi je ks. Jarosław Żuchowski nauki rekolekcyjne będą o godzinie 7.00, 11.00 16.00 dla dzieci i 17.00. Spowiedź w sobotę.

5. W każdą środę wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać lub grają na instrumentach zapraszamy na godzinę 18.00 do salki.

6. Po Mszy św., rozprowadzane są świeczki na stół Bożonarodzeniowy w cenie 6 zł i opłatki wigilijne, które są pobłogosławione.

7. Prosimy o składanie darów z których zrobione będą paczki dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Bóg zapłać, żywność, łakocie i zabawki możemy składać w zakrystii bądź w kancelarii.

8. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

9. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Barbara Kaniecka lat 75.