XXVIII Niedziela Zwykła
13 października 2013

1. Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Papieski, ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na fundację im. Bł. Jana Pawła II. Po Mszy św. wieczorowej ok. godziny 18.00 zapraszamy w ramach obchodów Dnia Papieskiego na montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez młodzież.

2. Są wyłożone kartki na wypominki listopadowe, roczne, Msze św. zbiorową za zmarłych w miesiącu listopadzie i Mszę za zmarłych 2. listopada. Kartki z wypisanymi imionami i nazwiskami prosimy składać na tacę, w zakrystii, bądź w kancelarii parafialnej.

3. Dnia 1. listopada Msze św. będą w naszym kościele o godzinie 7.00, 9.00 i 17.00, o godzinie 11.00 rozpocznie się procesja na cmentarzu, po której będzie sprawowana Najświętsza Ofiara na cmentarzu komunalnym.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 16.30, dzieci przychodzą na różaniec we wtorek, młodzież w czwartek.

5. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

6. Poszukujemy wolontariuszy do projektu SZLACHETNA PACZKA, szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej.

7. Wraz z parafią sw. Rozalii organizujemy wyjazd dzieci i młodzieży do Aquaparku w Sopocie, wyjazd dnia 26.10 br o godzinie 8.00 powrót ok. godziny 16.00. Koszt 35 zł na drogę zabieramy kanapki. Zapisy w zakrystii.

8. Do puszek na ofiary dla poszkodowanych z Syrii zebraliśmy 654zł.

9. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.