XXXII Niedziela Zwykła
10 listopada 2013

1. Zapraszamy codziennie przez miesiąc listopad na wspólną modlitwę różańcową o godzinie 16.30 w intencji naszych zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach i na Mszę św., zbiorową za zmarłych o godzinie 17.00.

2. Jutro wypada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele będą o godzinie 7.00 i 17.00. O godzinie 12.00 w kościele św. Rozalii zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszej Ojczyzny a po niej będzie koncert pieśni patriotycznych, serdecznie na tę uroczystość zapraszamy.

3. Jutro przypadają imieniny Ks. Marcina, życzymy mu wielu sił, zdrowia i radości z bycia księdzem. Msza św. w intencji Ks. Marcina zostanie odprawiona we wtorek 12.11.br., o godzinie 17.00.

4. W sobotę 16.11, br., zapraszamy na spotykanie Radę parafialną na godzinę 18.00.

5. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii Siostrę Karmelitankę Bosą, która powie świadectwo swojego życia i będzie zbierała ofiary do puszki na rzecz swojego klasztoru.

6. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

7. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.