I Niedziela Adwentu
1 grudnia 2013

1. Dzisiaj rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny i bezpośrednio przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia.

2. W czasie Adwentu zapraszamy na godzinę 7.00 na Mszę św. Roratnią. Dzieci zapraszamy we wtorki i piątki na Roraty. na godzinę 7.00.

3. Zapraszamy na Mszę św. gregoriańska w intencji Ks. Prałata Zbigniewa Nowaka.

4. Codziennie o godzinie 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, która odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, w piątek ks Dziekan odwiedzi chorych od godziny 9.00, ks Marcin odwiedzi swoich chorych w następny piątek od godziny 11.00. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo I sobót miesiąca na godzinę 16.00.

7. Po Mszy św. do puszki zbieramy ofiary na "Szlachetną Paczkę".

8. Po Mszy św., rozprowadzane są świeczki na stół Bożonarodzeniowy w cenie 6 zł i opłatki wigilijne, które są pobłogosławione.

9. Nasza Diecezja organizuje wyjazdy na kanonizację bł. Jana Pawła II szczegóły na stronie internetowej www.pielgrzym.org.pl.

10. W sobotę Msza św. wieczorna, jest odprawiana wg rytuału niedzielnego, wszyscy ci, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w niedzielę we Mszy św., mają obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej odprawianej po I Nieszporach z Niedzieli, czyli w Sobotę wieczorem.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.