22 marca 2009 - Misterium Męki Pańskiej

Niedzielne popołudnie na długo pozostanie w pamięci naszej wspólnoty. Gościliśmy grupę ok. 40 aktorów - amatorów z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie, którzy zaprezentowali nam misterium - musical - opisujące wydarzenia Wielkiego Tygodnia.
       Parafia w Miłakowie prowadzona jest przez ojców franciszkanów, którzy wraz z grupą parafian przygotowali misterium i od 2002 r. prezentują je w różnych parafiach na terenie kraju i za granicą.
       Niedzielny występ w suskiej Farze dostarczył wielu wzruszeń i przeżyć religijnych licznie przybyłym parafianom i gościom.
       Dziękujemy aktorom za wzruszające przedstawienie tragizmu męki i śmierci Chrystusa.
       Dziękujemy parafianom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.
       Teraz pozostały nam już tylko wspomnienia i zdjęcia zrobione podczas koncertu. A tym, których z nami nie było powiemy krótko - ŻAŁUJCIE!