4 marca 2008 - "Dekoratornia"

Zawiązała się w naszej parafii grupa osób uzdolnionych plastycznie, z wieloma pomysłami, które zajmą się projektowaniem i wykonywaniem dekoracji kościoła na różne uroczystości.
       Największe doświadczenie w tego typu pracach ma P. Halinka S., dlatego zgodziła się kierować pracą zespołu w skład, którego weszli: Ewa S., Ewa R., Danusia Ś., Sylwia L., Patrycja Sz., Monika O., Helena M. i Zbyszek W.
       Na pierwszym spotkaniu P. Halinka przedstawiła projekt dekoracji na nadchodzące Triduum paschalne i święta Wielkanocne. Zebrani chętnie podjęli się jego realizacji, a spotkanie upłynęło w bardzo przyjaznej i radosnej atmosferze.
       W skład tej grupy wchodzi tylko jeden mężczyzna, dlatego zachęcamy głównie Panów do pomocy w pracach wymagających silnej "męskiej ręki".
       Niech Pan Bóg błogosławi na trud samorealizacji w służbie Jemu i bliźnim.
Powodzenia.