22 maja 2008 - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Po uroczystej Mszy św. o godz. 9.00, koncelebrowanej przez wszystkich suskich kapłanów, wyszliśmy z Najświętszym Sakramentem z naszego kościoła, aby zatrzymując się przy czterech ołtarzach przejść do kościoła św. Rozalii. Przy drugim ołtarzu przy figurze Chrystusa Króla - ks. Dziekan wygłosił homilię, w której myślą przewodnią było hasło duszpasterskie tego roku: "Bądźmy uczniami Chrystusa".

Ołtarze przygotowali:

I - na starym mieście ( parafia św. Antoniego)
     II - przy figurze Chrystusa Króla (Leśnicy)
     III - przy szkołach na ul. Piastowskiej (Stowarzyszenie Katolickie Civitas Christiana)
     IV - na zbiegu ulic Mickiewicza i Willowej (parafia św. Rozalii)

Podczas procesji zauważyć można było poszczególne grupy modlitewne z obu parafii, dzieci, ministrantów, strażaków i wielu wiernych mieszkańców Susza.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy swoją obecnością i modlitwą oddali hołd Chrystusowi obecnemu wśród nas.