18 maja 2008 - Pierwsza Komunia Święta

O godz. 9.00 grupa 36 dzieci z naszej parafii zgromadziła się przed wejściem do kościoła, i po otrzymanym od rodziców błogosławieństwie ks. proboszcz uroczyście wprowadził dzieci do kościoła, na pierwsze w ich życiu pełne uczestnictwo we Mszy św.

Dzieci przeżywały całą liturgię w sposób wyjątkowo piękny. Odczuwało się, że tego dnia rzeczywiście spotkanie z Chrystusem eucharystycznym było dla nich najważniejszym wydarzeniem.

Serdeczne podziękowania za oprawę Mszy św. przygotowaną przez p. Danutę Świst-Piotrowską, s. Samuelę i p. Romana Baczewskiego. Piękną dekorację kościoła wykonał p. Adam Piotrowski.

Oto główni uczestnicy tej uroczystości:
Bańkowski Jakub, Dumkiewicz Bartosz, Dybich Piotr, Gapys Aleksandra, Gościniak Marta, Gurzyński Jakub, Jackiewicz Agnieszka, Jaroszewska Marta, Kaźmierczak Ireneusz, Krajnik Maciej, Kresimon Kinga, Lendzion Weronika, Lewandowska Julia, Łasica Arkadiusz, Łyszcz Angelika, Meller Zuzanna, Molęda Michał, Nikiel Dominika, Olszewska Aleksandra, Olszewska Karolina, Perlińska Patrycja, Przygócki Damian, Rynkowski Jakub, Seroka Anna, Siemianowska Patrycja, Stępień Aleksandra, Szagała Angelika, Szczotka Martyna, Szmigiel Patrycja, Tomaszewska Izabela, Wisznicka Karolina, Wojciechowski Patryk, Wysocka Angelika, Zarzycki Krystian, Zielina Klaudia, Żelek Dominika.